Avatar uživatele
Tommik123

Co jsou pokračovačky?

Kamarádka mi před časem nabídla, jestli bych s ní nechtěl letos chodit do pokračovaček. Nechtěl jsem před ní vypadat jako úplný pitomec, ale co to vlastně je? Pochopil jsem, že taneční – ale ty jsme měli teď na podzim (jako všichni na střední), tancovat tedy umíme.

V Googlu sem našel hodně nabídek kurzů, ale ne co to je.
Doplňuji:
Díky za rychlé odpovědi. Můžete mi ještě napsat, co se tam teda učí, když v tanečních jsme se podle vás nenaučili tancovat? Co jsme se tam teda učili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3637 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

ty jsi tele 🙂

taneční pro pokročilé – zkrátka pro ty, co už prošli základními tanečními kurzy, čili tedy i ty, takže se nemusíš obávat a můžeš vesele přikývnout a pak už jen ča-ča-ča… dvááá… tři
Doplňuji:
no, tak asi další figury do těch jednotlivých tanců. Si pusť video z nějaké taneční soutěže, nechceš mi snad tvrdit, že vás v tanečních naučili takhle tancovat? 🙂
Tím tedy nechci tvrdit, že v těch pokračovačkách vás to takhle naučí, ale o něco se zase posunete.
taky možná přidají nějaký ten tanec, který vás v tanečních vůbec neučili. A taky se těmi dalšími lekcemi víc vytancujete.

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

V „pokračovačkách“ se tančí v ustálených párech, již nestřídáme, proto je dobré přihlásit se rovnou v páru a vybrat si takového partnera či partnerku, se kterým si kurz užijete.

http://www.va­vruska.info/kla­sicke-tanecni/tanecni-pro-mladez/pokracovaci-kurz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lenka H.

Taneční kurzy jsou jako škola – základní, střední, vysoká, doktorát…

U tancování je taky základní kurz – ten středoškolský, kam chodí snad jestě pořád většina studentů v prváku.
Po něm následují pokračovačky (pokračovací kurzy), speciálky, experimentálky a taneční klub… a soutěžní tanec.

Takže tvrdit, že po absolvání základního kurzu „umím tančit“ je dost odvážné :)

Pokud tě tancování jen trochu bavilo, určitě jděte. Kluků je v dalších úrovních málo a je to škoda. Do budoucna se ti to určitě bude hodit. Chlap co umí alespoň trochu dobře tancovat je mezi holkama (normálníma, ne sk8te „rebelkami“ a pozérkami) ceněné zboží :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek