Avatar uživatele
talka

Co jsou platné všechny kladné kritiky, když stále vítězí tvrdé lokte (a peníze)?

Jak dlouho bude asi vítězit zlo nad dobrem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, marci1, anonym, Agneta, gecco před 3084 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zpravidla dobro vítězí v pohádkách, ale současná pohádka je trochu jiná, pro mnohé vzdálená 2 až 3 hodiny letu. 🙂

Není všem dnům konec, takže dobro zvítězí nad zlem na svatého Dyndy, až naprší a uschne…

Kdo si počká, ten se dočká třeba toho, že se dobré skutky nepromlčí dříve než ty zlé … ..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Obávám se, že zlo bude vítězit, dokud budou lidé lidmi…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
johana 56

Nekonečný boj. O vítězi rozhodují ti, kteří jej vedou, tedy lidé.
Definici dobra ani zla nelze přesně vyjádřit, proto si tyto pojmy vysvětluje každý po svém…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Až pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí…líbivý bonmot absurdního dramatika…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Svět se zlepšuje, to je bezesporu, ale jen malými krůčky, takže to chce jen čas:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To bude platit až do skonání světa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Asi navždy. Bohužel všichni lidé na světě nemohou být jen moudří. Latinské rčení tvrdí : „Moudrý se bojí a odvrací se od zlého, kdežto hlupák se vypíná a cítí se v bezpečí“. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dokud bude kapitalismus (alespoň v našem státě).Za komunistů sice lidí nesměli říkat své názory, ale to měli lidi co se báli o svē židle.Lidè, pracující na směny ve fabrikách a v těžkých provozech, takovéto problémy neměli.
Dneska dělník ve firmě musí držet hubu a krok, jinak vyhazov.Tak, jako si stěžovali tenkrát intelektuálové, tak přesně to samé se dneska děje dělníkům.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Lahny nefňukej zase.
My do Austrálie nejezdíme.

před 3084 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Neříkej, MY, Jugare, Lahny nemůže za to, že máš lakomou rodinu a nikde tě nepozvou.

před 3084 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Bohužel dělník v této republice si na letenku nevydělá.Nebýt dcery, tak se tam NIKDY nepodívám.Za komunistů jsem sice za hranice nemohl, ale republiku mám procestovanou­.V DNEŠNÍ DOBĚ UŽ ANI PO TĒ REPUBLICE NEMOHU CESTOVAT, protože na to jako dělník nemám.Tenkrát jsem za čtyři roky ušetřil na Š 120 dneska na Fabii neušetřím natož abych mohl za rok na jezdit 20 tisíc po vlastech českých.Tenkrát jsem jezdil do práce za 2Kčs za týdeníku, nyní jsem dával 3000 jen za benzín do práce.

před 3084 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
talka

Každý si cení něčeho jiného: psychična nebo fyzična.

před 3084 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek