Janilivi

Co jsou červené čáry na mém stehnu?

Už nějakou dobu mám na stehnu 4cervene čáry .. Když si potom přejedu tak to cítím. Úplně to jsou takové hrbolky. Ještě vic to je vidět když se vykoupu .. Neni to od riznuti ani škrábnutí protože to tam mám asi už půl roku.. Nevíte co by to mohlo být? Děkuji

Odpovědi
anonym

Po půl roce se ptáš na příčiny tady? Co takhle navštívit kožní – dermatologa?

jamar28

Nejsou to strie?

Adula.57

Na 100% to budou strie. Většinou se to stává, pokud někdo hodně přibere. Po zhubnutí by to mělo zmizet.