Retko

Co jsou a k cemu slouzi RIA?

Rich Internet Application.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Rich Internet Application
Rich Internet Application, zkráceně RIA, je nový směr, kterým by se měla vydat další generace aplikací běžících na standardech internetu. Současné možnosti internetových či, chcete-li, webových aplikací jsou z hlediska uživatelského komfortu a funkcí limitovány omezeným rozsahem běžně rozšířených technologií internetu. Je tedy nutno hledat nové cesty, jak tato omezení odstranit, přičemž Rich Internet Application nám poskytují nový prostor pro vývoj potřebných řešení.
dále viz link:

Zdroj: http://interval­.cz/clanky/rich-internet-application/