Láďa Varga

Co si myslíte o deskách hlídajících dech miminek?

Co si o nich myslíte? Pořizovat, nebo je to zbytečné? A prosím nějakou prověřenou značku.

Odpovědi
Alesh

Tak snižuješ tím velmi malé riziko na ještě menší. Kolem mimin se děje samozřejmě spousta hysterie. V podstatě platí asi názor, že pokud to dítě nemá nějaké zdravotní problémy, pak je samovolná zástava dechu téměř vyloučená. Ale samozřejmě, pokud někdo posílí „zabezpečení“, nic tím určitě nezkazí.

klumprt

My jsme to dávali pod kluka. Kluk byl zdravej, nikdy se nic nestalo, akorát to občas začlo řvát, když jsme ho vyndali z postýlky a zapomněli to vypnout. Značku si nepamatuju. Měli jsme to půjčené od známých a vrátili jsme to. Asi to fungovalo.

dubraro

IMHO to má smysl. Syndrom náhlého úmrtí kojenců existuje.

redy

Značku neznám ale kamarádka byla ráda, že to koupila, zachránilo to její mimčo.