Co jsi měl(a) k večeři?

Já si dal domácí sulc s cibulí a octem a samozřejmě s chlebem.Mňam

Odpovědi
panenka

Dojídala jsem kuřecí řízek s bramborama

anonym

hrníček od peří,moje děti chtěli k večeři buchtičky z krémem a jelikož já to nesmím tak jsem si to s chutí dala taky a ted bojím bojím co na to moje bříško

Neonka

Jednohubky a dětské šampaňské 🙂

Jahoda

Před chvílí jsem dojedla kuře na medu + americké brambory. To byla bašta. Další večeře bude za cca hodinu :D

Miroslavst

Ten snědl to a ten zas tohle a všichni dohromady snědli moc.
A to se říká že jíst se nemá nic na noc.
A protože já na to taky se*u,
pořádně se naže**u.
Půjdu si dát jitrničku
doufám že neskončím na hrníčku.

bobánek

Ja jsem měl francouské brambory,a moc jsem si pochutnal.

tom004

Právě jsem dojedl – plněná kuřecí křídla. Pracné,ale ňamka.

hanny 2

Nic.Teď si dám 2deci červenýho a cigaretku.Kouřím jen tak 1–2večer k tomu vínečku,jako relax.

Radak

Někdo dojídal rizoto od včera, někdo si udělal špagety. Před chvilkou jsem dojedla skleničku okurek 🙂

hanulka11

myslím,že je to anketa …
já měla kus salátové okurky

anonym

Doufám,že nakrájenou. 😁

hanulka11

ne … kousanou hihihi