Pavel1212

Co jsem zmáčkl za klávesu?

Zmáčkl jsem nějakou klávesu a nevím jakou… Pokud chci si přepnout záložku, nebo jednoduše křížkem vypnout internet, tak musím najet myší nahoru plochy a až pak se mi to zobrazí, jinak se mi zobrazují stránky přes celou plochu. Zkoušel jsem už mačkat i klávesy F.., ale stejně to nepomáhá. Nevíte, jak to napravit?

Nejlepší odpověď
hubík

Hlavně nic nerestartujte. Šetřete časem a zkuste F11.

Další odpovědi
panenka

Zkus svůj PC restartovat nedávno jsem si tu taky dávala otázku ohledně klávesy kterou mě proklikal můj syn, bylo mě doporučeno restartovat tak jsem to udělala a vše bylo po restartování ok