Drap

Co jsem to chtěl ?

TŘI SESTRY

Tři velmi staré sestry žijí ve společném domě.
Jednou večer si nejstarší sestra napustila v koupelně v 1. patře
vanu.
Pak do ní opatrně lezla, v tom se zarazila a volá na sestru:
„Nevíš, chtěla jsem do vany vlézt nebo z ní už vylézt?“
„To nevím, přijdu nahoru a podívám se!“
V půli schodiště se zastaví a volá:
„Chtěla jsem jít na horu nebo dolů?“
Nejmladší sestra popíjí v hale čaj a poslouchá starší sestry.
Kroutí hlavou, pak zaklepe na stůl a říká:
„Musím zaklepat, doufám, že nebudu taková jako moje sestry…“
A zavolá na ně: "Přijdu hned za vámi, jen se napřed podívám, kdo klepal.....
Tak doufám, že takhle taky nedopadnu....­.............­....
Teď nevím, chtěl jsem to sem dát , nebo ne ?
Doplňuji:
Už zase nevím co jsem to chtěl doplnit

Nejlepší odpověď
anonym

Drape, já teď nevím, jestli jsem to už přečetla, nebo se k tomu teprve chystám.
Ale dobré je, že vím, že jsem Ti chtěla napsat – vtip je to sice známej, ale moc krásnej. Jo, skleroza a stařecká demence. Bůh nás od obojího chraň. To radši budeme psát na Odpovědi.cz už stařecké bláboly, ale přece jen nás to snad udrží alespoň při nějakém psychickém zdraví.
No a když se dívám na písemný projev omladiny, tak se zdaleka ještě nemáme za co stydět.

Další odpovědi
arygnoc

A teraz neviem, chcel som na to nejako reagovať?

Kamionacka09

A ted nevim chtela sem dat nekomu palec?

briketka10

já vím, chtěl ses jít 100% vykoupat s tou první sestrou ty lišáku a neříkej, že nevíš cos to chtěl chtěl doplnit :)
a s tou druhou si dát i ten čajíček viď ?
a pak s tou třetí ??

anonym

Teraz neviem
Doplňuji:
ahá odpoveď prosím? kto volá? aký Drap?