Co jsem provedl tak strašného?

že se mi na stránkách Internetu Explorer objeví sdělení,ze stránky jsou blokovány z důvodů porušení podmínek použití? Tedy jejich podmínek.A om­louvají se za nepohodlí.
Čím jsem se provinil,že na mě byl uvržen tak strašný,přestraš­livácký trest?
Díky.
Doplňuji:
Díky. Fakt je,že jsem na TO narazil náhodně,nepoužívám to.
Ptal jsem se ze zvědavosti.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak to nevím, ale rovněž nevím proč používáš IE a ne nějaký jiný lepší prohlížeč.
Já bych se na IE vykašlal ať si blokují co chtějí.
Prohlížečů je spousty tak proč podporovat tento.

Další odpovědi
irij

Vůbec bych se tím nezabýval a zvolil bych jiný prohlížeč. Je pravda ale, že to naštve.

anonym

Je to sdělení pouze v exploreru ? Zkoušel jste jiný prohlížeč ( http://chrome­.google.com například ) … stejná situace v obou ?

Temgotin

Mno, možná u tebe někdo byl(kámoš,hol­ka,ATD..)… a dělal na tvém počítači trestné věci ale nemůžou zjistit žes to nebyl ty ale tvůj kámoš…

ale pak je možné i to co říkali ostatní