Božolé

Co jsem byla v minulém životě?

Nejlepší odpověď
quentos

To nikdo neví. I astrologové k tomu potřebují údaje o vás, vy jste nejen nedodala žádné, ale dokonce ani nevíte, že otázka končí otazníkem. To, co jste právě předvedla, byl výštěk do tmy, nikoliv otázka.
Když už někam vlezu, přečtu si kodex. http://www.od­povedi.cz/kodex

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/kodex

Další odpovědi
suaeda

Otázky typu co jsem byl, či nebyl, v minulosti jsou odvozeny z východní idey reinkarnací. Zda to je pravda, či není, nemá cenu moc rozebírat.
Jak již zde bylo uvedeno tak minulé životy možná může zjistit dobrý hypnotizér, ale pozor je tu dost velké nebezpečí. Pokud to není solidní bytost tak nám může způsobit velké problémy.
Mne osobně spíše zajímá to, že každý člověk má nějakou fobii. Někdo z ohně, někdo z výšek aj. Kde se tyto problémy u nás vzaly? Jsou nám dány od narození, nebo si je způsobíme sami během svého života? Anebo, je zde i jiná příčina? Kdo ví?

redy

Nic si z toho nedělej, že nevíš 🙂

Jestli myslíš tady na Odpovědích, to prozraď ty.

Asi si četla na novinkách viď?

Tw!st

Já bych řekl, že archanděl Uriel.

marci1

Promiň, ale není spíše důležitější to, co jsi teď? Moje známá si kdesi zjistila, že byla v minulém životě „zloděj“ a dost špatně to snášela. 🙂

ten který je

Žádný takový život není.Život je jen jeden a není dobré srovnávat podstatu života s jednoduchým zaváděním multinicků,nebo s vytvářením nových životů dle počítačových her.

dubraro

Na to sotva může odpovědět někdo cizí. Ale příslušně znaly hypnotizer ti může pomoci to zjistit.
Ja jsem byl žena v domácnosti a manžel mne řezal řemenem, když se mi nechtělo mu ‚podrzet‘.

zjentek

V minulém? To bylo za komančů, to si snad vzpomenete, Božolé.

pucipuci

PRO SUAEDA: (nejde poslat sz). Napadlo mě, že fobie jsou pozůstatky z minulých životů. Ale já mám jeden z paralelního a přesto, že jsem se utopil (a setli mi i hlavu), tak se vody nebojím o nic víc než kdy předtím, tedy nebojím se vůbec.Ale od malička nemám rád vodu v nose, jenže to s tím nemůže souviset, když ten zážitek je až z pozdějších let. Ale fantomové bolesti jsou již prokázány. Uvedu příklad bolesti břicha jedné ženy, která prošla všemi možnými vyšetřeními a po letech zjistila, že ji v minulém životě ubodali, přesně do toho místa a to je jeden příklad za mnohé. Ale ať si věří každý čemu chce. Je lepší si myslet, že je to z minula, než se trápit s tím, že to není normální a má asi rakovinu apod.

Cenobita

prostitutkou

zábavný test zdarma online:

http://www.tes­tminulosti.eu/

Zdroj: http://www.tes­tminulosti.eu/

anonym

Nic.

Lurius

Spermie

led

Raději se ani neptejte.
Vždyť přijdete o to krásné, co člověk má, o své snění. Sen o životě v historických dobách, prožívání životů ze svých představ, svých snů …
a toto chcete zkazit zjištěním, že váš sen ve skutečnosti jste nebyli vy, ale jeho oběť, nebo kat. Brrr, …realita je někdy krutá.
… jaké krásné je snít, žít svůj virtuální život.

ok29

Podle mě hloupá otázka. Horoskopy nečtu, beru je něco jako nepovedený vtip. Žiju teď a tady a na to se soustředím.

dědapetr

Těžko odpovědět,když to sama nevíš.My to tím pádem nemůžem také vědět.A jako hádanka s neřešitelným koncem.

marci1

Promiňte, ale už mi tu opravdu začíná vadit ten nátlak na ty, co udělají nějakou chybku v češtině, popř. chybějící otazník. Přece nejsme nikdo dokonalí! Tak proč? Také mám ráda češtinu v pravopisném provedení, ale přece nebudu nikoho napadat, třeba ten člověk umí něco krásného namalovat, vyrobit, uvařit, upaličkovat apod. 🙂

anonym

marci1, už jen to, že se tohle stvoření zeptalo na takovouhle otázku celkem vypovídá o její inteligenci.

marci1

Má poznámka se netýká jen tázající, ale i odpovídající. Jsme lidé a inteligenci máme každý jinou. 🙂

quentos

Co ten člověk umí, je mi fuk. Prezentoval se tak, jak se prezentoval. Když někam vleze, má si přečíst kodex a ne štěkat o tmy. Jak se do lesa volá, tak se z něj vozejvá.

quentos

„neďelej?“ … to jako vážně?
Píšeš hůř jak prvňák, ale hlavně že se do mě furt navážíš.
Aspoň mám důvod nebrat to vážně. Někdo, kdo ne schopnej napsat „neďelej“, mě fakt nemůže rozházet.

redy

quentos, jestli myslíš mě, tak jsi úplně mimo.

Já to psala Božolé ať si z toho nic nedělá – když neví kým byla v minulém živoťe.

Nebuď stahovačnej. Moje psaní ti může bejt u … však víš kde.

quentos

„stahovačnej“, to je někdo, kdo furt stahuje z internetu? :{DDD> zkus si fakt někdy přečíst knihu místo toho věčnýho sezení u internetu, nebolí to…

redy

Ne to jsi ty!

A laskavě mi dej pokoj.

Rady si nech pro tvoji budoucí ženu, i když v tvojim případě, si ty rady, vemeš do hrobu.

redy

Ještě jsem zapoměla napsat, od čeho myslíš že jsi tu?
Abys opravoval a … … ne?