Poklička

Co jite k večeří?

Nejlepší odpověď
SteimlX

Dnes pivo

Další odpovědi
anonym

Co dům dá,polévku,kousek flákoty z uzenýho masa,někdy sýr s rohlem,
k tomu pivko,
když jsem venku na zahradě tak upeču kus dobrýho špekáčku,ale fakt kvalitu,jinak fuj,
jsem masovej,tak raději kus flákoty

Drap

Pokaždé něco jiného. Dnes to bude chleba s rybí pomazánkou a čaj

arygnoc

teplé jedlo.

dnes to je špenát.

(smoking)

klumprt

Chleba s něčím, dneska s tlačenkou.

gecco

Maso.
Jestli tlačenku a nebo steak závisí na momentální situaci.
Ale rozhodně maso.

marci1

Hrneček od peří ! 🙂 Jím to, na co mám chuť a co dům dá. 🙂

NelieM

Pokaždé něco jiného, ale moje oblíbená večeře je mozarella s čerstvou bazalkou, rajčaty a avokádem – osolit, opepřit a zakápnout olivovým olejem. No a už na to mám zase chuť :D

Michael13

Večeře většinou studené tzn. pečivo s něčím, co je zrovna v lednici + čerstvá zelenina.

Emefej

Doma to, co dostanu. V restauraci obvykle ryby a v sezóně zvěřinu.
Doplňuji:
Na chalupě flákotu z grilu.

lota

Jak kdy.