MonkeyKing

Co jíst za pečivo místo rohlíku?

Rohlík je tukový a má hodně kalorií, co jíst za pečivo místo rohlíku, ne chleba, spíš něco akorát do pusy a levného jako rohlík s míň kaloriemi

Odpovědi
VMF

žitné pečivo

Kepler

Bez tuku bílé pečivo neuděláš. Vzhledem k tomu že běžný rohlík nyní obsahuje pouze 4 % tuku a váží okolo 40 g, tak s tím 1,6 g tuku v každém rohlíku bych si hlavu nelámal, je to zcela zanedbatelné. Kalorie taky nic moc.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Rohl%C3%ADk

yuko

Rano treba dva krajicky chleba ale ne bileho. Misto rohliku je vyborny Knackebrot treba znacky Wasa.

zjentek

Tak potom banketku!

karfigol

Třeba tmavé pečivo, já mám rád třeba slunečnicový nebo celozrný pečivo. Pokud chceš něco s minimem kalorií, tak jsou perfektní rýžový chlebíčky.

iceT

Já si dávám knackebrot i s míchanými vajíčky, chutná mi to.

dubraro

Já volím žitný chléb.

Mc Merkurion

…třeba housku…