huxa

Co jíst v těchto horkách?

Určitě to také cítíte, venku čtyřicítky, vy zpocení jako prase, máte hlad, ale na nic absolutně chuť, co v tomto případě jíst?

Nejlepší odpověď
briketka10

mě takový salát nezasytí
mám hned hlad jak vlk až
teprv sním pořádnej flák
masa jsem spokojená a
navrch ten salát tojo :DD
Doplňuji:
zjentku,
ty odkazy jsou přesně pro mě MŇÁM :DD

Další odpovědi
Bedy

Opravdu jíst lehká jídla, například saláty. Určitě nejíst mastná, těžká kořeněná jídla.
Doplňuji:
jami155: U nás grilujeme celoročně – i v zimě. Má to taky svoje kouzlo.

marci1

Zeleninu, ovoce ( třeba takový vychlazený meloun nebo ananas ) a také i nezahuštěnou lehkou polévku.

zjentek

ten odkaz se moc neshoduje s mými realizacemi z tropů, co se týká chladících potravin, nicméně nic lepšího na netu není a ayurvedu ti přeposílat nebudu, tak jen hodně povrchně:
http://www.na­sevyziva.cz/sek­ce-zahrivaci%20a%20chl­adici%20potra­viny/clanek-zahrivaci-jang-a-chladici-jin-potraviny-541.html
http://transla­te.google.cz/tran­slate?sl=en&tl=­cs&prev=_t&hl=cs&i­e=UTF-8&u=http://ww­w.benefits-of-honey.com/hea­ty.html&act=url

www

Určitě záleží na apetitu každého.
Řeším to zeleninovými polévkami tak, že třeba do dršťkovky dám balík mr. zeleniny, syrové brambory, koření ap., klidně pak baštím i studenou přímo z lednice. 😉

anonym

briketka10,to je můj člověk.Taky mě nebaví grilovat v prosinci.

honza19hk

maso a pivo. teda spoń u mě.

Andre5000

Moje zdravá výživa.....to je bůček u piva. Ale teď vážně, mám stejný problém jako ty, nejlepší je jíst nějaká lehčí jídla (např. zeleninové saláty s trochou masa apod.) Mně třeba v horku vůbec nechutnají houskové knedlíky.