postcd

Co jíst při pokročilém stádiu rakoviny, když člověk hubne a má často hlad?

(v těle jsou větší nádory a metastáze), již bez chemoterapie kvůli bolestem. Cílem asi je prodloužení života a co nejmenší potíže

Nejlepší odpověď
da ny

;( Vše, na co má chuť a nepůsobí zažívací potíže… ;(
ev.pocucávat Nutridrink.
Nemá smysl pokoušet se ji „vyhladovět“…
Alternativní léčba už také není možná?
(Jistě dlouhodobě chyběl Zn + vysoká hladina HCY… :()

Další odpovědi
briketka10

Naše maminka měla pokročilou rakovinu jater
a my ji kupovaly jedině Nutridrinky měla ráda
vanilkový, čokoládový a neutrální byla to řada
základní ne pro onkolologické pacienty.
Ale zase kompletní výživa a lékaři to nevadilo.
Zde je přehled Nutridrinků :
http://www.nu­tridrink.cz/pri­pravky#
Když jsme ji měly doma jedla čistý silný kuřecí
vývar, bramborovou kaši samotnou a šunku nic
víc do sebe nedostala ani housku a málo pila.

arygnoc

alternatívna medicína – šarlatánstvo ohrozujúce život.

http://www.lov­cisarlatanov.sk/

😉

ptáč

Divná otázka. Jíst salát nebo mořské řasy? Nejlepší je dietní bůček se vším kořením a s chlebem. Česnek v tom nehraje žádnou úlohu. Když žít, tak pořádně a nehubnout.

arygnoc

da ny:

vám naisto chýba olovo v podobe guľky.
alternatíbma liečba je kravina – nepoznám jediného človeka ktorého niekto alternatívne vyliečil.

zomierajúci by sa vám poďakovať za diaľkovú diagnózu, skutočne hodné alternatívnej liečby.

😉

zjentek

tato, mně se zdá, že to, co je v jedný zemi alternativou v medicíně, v druhý je vyspělým lékařstvím ..jde jen o to, po jaký zemi se ty vlastně pohybuješ, ale i to je vlastně fuk- alternativou k tomu je na nic nepřijít, a v klidu zemřít