Sindy

Co jíst před a po cvičení?

Dobrý den,ráda bych se zeptala,co jíst před/po aerobním a před/po anaerobním cvičení(posilo­vání)a po jaké době.Také bych se ráda ujistila,jak se vypočítává tepová frekvence pro spalování.Potřebuji zhubnout jen pár kilo, ale přesto, že již velmi dlouho cvičím(min.3× týdně běhání na orbitreku a 2–3× týdně posiluji),jím zdravě a pravidelně a hodně piju, stále se mi to nedaří…Předem děkuji…

Nejlepší odpověď
panenka

tak před airobním cvičením bys měla mít malé hlavní jídlo jako je třeba kuře rýže po airobiku bych ti narhla třeba nějaké ovoce nebo jogurt,nebo můžeš i třeba toust.chleba namazaný s máslem a zeleninu jako např:rajče,papriku a hlavně dostatečně pít