Avatar uživatele
uncle Sam

Co jí vedení obchodních řetězců?

Jedí manažéři těchto obchodů také ty jedy a odpadky, které nám prodavají? Nebo mají vlastní zdroje nekontaminovaných, kvalitních, zdravých potravin, které nám nenabízí?

Zajímavá 0 před 2930 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
HOMER

Nechápu proč by měl být ovčan, když poukazuje na kvalitu a zdravotní přínos superdobrot co stále ještě jí skoro celé stádo. A abych odpověděl, podle mně jak kdo.

Upravil/a: HOMER

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

A co víš o těch jedech a odpadcích?. Asi jsi ovčan co bečí se stádem.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Myslím, že na podobné pozici budeme těžko hledat někoho, kdo by jedl, pil a žil zdravě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Jako většina lidí jí podle svých finančních možností to, co chtějí. Manažer s příjmem 50tis si koupí salám za 200kč/kg ale takový důchodce si může dovolit po zaplacení nájmu sdalám za 49,90/kg.
Takže doporučuju malé pekárny, melé soukroého řezníka. Jen se zeleninou je celeroční problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

myslíš, že manažer ví něco o výrobě a složení potravin, které prodávají? jeho zajímá cena. osobně si nakupuje podle svých potřeb a možností stejně jako ostatní. manažer není bůh

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
HOMER

Já třeba ani nemusím být manažer či majitel řetězce, abych mnohé dobrůtky vynechal či nahradil :)

před 2930 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Já myslím pod pojmem „ovčan“ občana, který následuje a bečí jako dav. Nic o tom neví ale bečí. Takže když někdo prohlásí, že jíme jenom sračky, tak by si to měl především ověřit a taky dokázat. To je celé.

před 2929 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ještě dodám: rozčilujou mě různé fámy, jako že všechna éčka jsou škodlivá (přestože je mnohdy jíme i přirozeně), že palmový olej je hnus a máme polykat kolagen, abychom měli zase klouby jako kamzík. Prostě dezinformace, reklama a hrůza…

před 2929 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Všetko je otázka zisku „Ó, many, many…“

před 2929 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Da, da da!

před 2929 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek