uncle Sam

Co jí vedení obchodních řetězců?

Jedí manažéři těchto obchodů také ty jedy a odpadky, které nám prodavají? Nebo mají vlastní zdroje nekontaminovaných, kvalitních, zdravých potravin, které nám nenabízí?

Odpovědi
HOMER

Nechápu proč by měl být ovčan, když poukazuje na kvalitu a zdravotní přínos superdobrot co stále ještě jí skoro celé stádo. A abych odpověděl, podle mně jak kdo.

Kepler

A co víš o těch jedech a odpadcích?. Asi jsi ovčan co bečí se stádem.

zjentek

Myslím, že na podobné pozici budeme těžko hledat někoho, kdo by jedl, pil a žil zdravě.

tforro

Jako většina lidí jí podle svých finančních možností to, co chtějí. Manažer s příjmem 50tis si koupí salám za 200kč/kg ale takový důchodce si může dovolit po zaplacení nájmu sdalám za 49,90/kg.
Takže doporučuju malé pekárny, melé soukroého řezníka. Jen se zeleninou je celeroční problém.

anonym

myslíš, že manažer ví něco o výrobě a složení potravin, které prodávají? jeho zajímá cena. osobně si nakupuje podle svých potřeb a možností stejně jako ostatní. manažer není bůh

HOMER

Já třeba ani nemusím být manažer či majitel řetězce, abych mnohé dobrůtky vynechal či nahradil :)

Kepler

Já myslím pod pojmem „ovčan“ občana, který následuje a bečí jako dav. Nic o tom neví ale bečí. Takže když někdo prohlásí, že jíme jenom sračky, tak by si to měl především ověřit a taky dokázat. To je celé.

Kepler

Ještě dodám: rozčilujou mě různé fámy, jako že všechna éčka jsou škodlivá (přestože je mnohdy jíme i přirozeně), že palmový olej je hnus a máme polykat kolagen, abychom měli zase klouby jako kamzík. Prostě dezinformace, reklama a hrůza…

led

Všetko je otázka zisku „Ó, many, many…“

Kepler

Da, da da!