škubánek

co jí lední medvěd? předem mnohokrát děkuji

Nejlepší odpověď
Fidel

maso, hlavně tuleně

Další odpovědi
Drap

Lední medvěd je stejně jako všichni medvědi všežravec. Dá se říct, že sežere vše co najde . V nehostiném prostředí kde žije toho moc na výběr neni..takže" tuleně, ryby, zvířata která uloví nebo najde uhynulá , polární lišky, zajíci, drobní hlodavci, a spouwsty dalších zvířat co se podaří najít. Během krátkého léta pojídá i lesní plody, některé rostliny a kořínky.

Ar

Jo jo, hlavní potravou Ledního medvěda jesou ryby a tuleni

michalsanda

neni zač:-)
Proč si nepodal 1 spojenou otazku a timadle kravinama tady placaš dalších 8 podobných?
hlavně jedí maso ale předspánkem do sebe futruje všechno hlavně trávu aby si udělal v zadku zátku