Pokročilý

Co ji koupit za darek ?

Ahoj :) mam kamaradku se kterou mam domluvene ze si dame darky, ale vubec nevim co ji koupit :( bonbonieru sni a nebude mut zadnou pamatku. Ale treba takovy hrnek by byl podle me lepsi co myslite ?

B) Nedavno jsem se s ni bavil a rikala mi ze jsem hotovej psycholog a abych si o psychologii neco precetl, mohli by jste mi poradit nejakou nejlepe e-knihu v cestine ? Dekuji

C) Zajimalo by me jak si muzu uvolnit (ne odendat, pouze ulevit) za krkem ? Myslim neco cim bych si ho uvolnil a nebyl bych tak napjaty ci jak to napsat :)

Tot vse :) Vsem dekuji za odpovedi

Odpovědi:

Bronzový

Ad Ahoj - hrnek rozbije a nemá žádnou památku. Leda by ti ho rozbila o hlavu, věřím, že ten tvůj výraz jí z paměti hned tak nezmizí.
Ad B) třeba cokoli od Freuda
Ad C) masáž.
Ad Ahoj, B) C) - bylo by daleko vhodnější rozdělit otázky do tří samostatných.

Pokročilý

hrnek je pěkný dárek nejlepší mi přijde najít firmu v tvém okolí která je dělá na přání například člověku se zajmem v rybaření který pracuje na velké obchodní lodi (ta práce ho baví) můžeš nechat udělat hrnek s kaprem a kotvou :) prostě co o člověku víš to tam necháš namalovat a další jsou dobré věcičky na všechno - nevím jak to nazvat ale prodává se to pod názvem gadgets tak zagoogli určitě něco najdeš
PS: další dvě otázky přepiš jako nové jinak se odpověi nedočkáš

Pokročilý

kup jí plato vajec bude určitě ráda

Já pořizuji letos kožený náramky s laserem napsanym svym textem. Kvalitni kůže je furt celkem luxus a to, že mi tam napíšou co chci z toho dělá originál. Jsou na www.bobblehead.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 414
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.