martinecek20

Co ji koupit za darek ?

Ahoj :) mam kamaradku se kterou mam domluvene ze si dame darky, ale vubec nevim co ji koupit :( bonbonieru sni a nebude mut zadnou pamatku. Ale treba takovy hrnek by byl podle me lepsi co myslite ?

  1. Nedavno jsem se s ni bavil a rikala mi ze jsem hotovej psycholog a abych si o psychologii neco precetl, mohli by jste mi poradit nejakou nejlepe e-knihu v cestine ? Dekuji
  2. Zajimalo by me jak si muzu uvolnit (ne odendat, pouze ulevit) za krkem ? Myslim neco cim bych si ho uvolnil a nebyl bych tak napjaty ci jak to napsat :)

Tot vse :) Vsem dekuji za odpovedi

Odpovědi
Hamon

Ad Ahoj – hrnek rozbije a nemá žádnou památku. Leda by ti ho rozbila o hlavu, věřím, že ten tvůj výraz jí z paměti hned tak nezmizí.
Ad B) třeba cokoli od Freuda
Ad C) masáž.
Ad Ahoj, B) C) – bylo by daleko vhodnější rozdělit otázky do tří samostatných.

hippeace

hrnek je pěkný dárek nejlepší mi přijde najít firmu v tvém okolí která je dělá na přání například člověku se zajmem v rybaření který pracuje na velké obchodní lodi (ta práce ho baví) můžeš nechat udělat hrnek s kaprem a kotvou :) prostě co o člověku víš to tam necháš namalovat a další jsou dobré věcičky na všechno – nevím jak to nazvat ale prodává se to pod názvem gadgets tak zagoogli určitě něco najdeš
PS: další dvě otázky přepiš jako nové jinak se odpověi nedočkáš

HonzikPernik

kup jí plato vajec bude určitě ráda

nodík

Já pořizuji letos kožený náramky s laserem napsanym svym textem. Kvalitni kůže je furt celkem luxus a to, že mi tam napíšou co chci z toho dělá originál. Jsou na www.bobblehead.cz