.Emo.Girl.

Co jedí rybičky?

kromě toho co se kupuje ve zverimeyu
koupila sem si od kamarádky rybku ale už to jídlo snědla měla tam málo a zverimex máme až ve městě a je to daleko

Nejlepší odpověď
DDarent

A že by jakou rybičku???
Piraňi jí jiný věci než ostatní…

Další odpovědi
chudst

Odpovim trosku vyhybave.

Rybicky jednou za cas bez problemu vydrzi treba tyden (i vice) bez zradla. A urcite budete mit cas zajet behem tydne do mesta nebo poprosit nekoho, aby vam to privezl. Sam mam asi 16 rybicek a jedno vetsi baleni jim vydrzi treba i dva mesice – takze mate-li jednu rybicku, urcite do mesta casto jezdit nebudete. A kdyz tam uz parkrat do roka pojedete, jednoduse koupite i zradlo – je trvanlive, nerozdelanemu se nic nestane. Takze ted misto toho, abyste spekulovala (navic jste ani neuvedla druh rybicky), doporucuju zajet do mesta. (Nikdy jsem rybickam nedaval nic jineho, nez to, co koupim ve zverimexu.)

Dalsi moznosti je objednat si neco z internetu. http://www.he­ureka.cz/?h[fraze]=tetra+min [Odpovedi rozdeluji, zkopirujte si prosim cely odkaz] – ja davam svym rybickam treba primarne TetraMin – ale pro vas druh rybicky je treba neco jineho. Ale s obejdnanim pres internet je treba pocitat s dobou doruceni!

www

Většinou různou živočišnou potravu, tzv. vodními blechami.
Mohou být sušené, nebo živé. Sušené koupíš do zásoby a živé můžeš nalovit do jemné síťky v nejbližší stojaté vodě. Samozřejmě-ne v zimě 😉
Jedná se o perloočky, buchanky a také patentky (larvy pakomárů), což už „blechy“ nejsou. Ty jsem zase získával zdarma v čistící stanici odpadních vod. Byly tam jako poslední součást úpravy vody 😉

bubukaa

pokud je bíložravá tak ji dej třeba kousek spařeného salátu, pokud masožravá tak to ti nevim
ps. pro příště si kup radši víc krmiva do zásoby ;)

elektrikář

Dají se i koupit mražené nítěnky. Jsou ryby které jedí řasy usazené na skle. Pár dní to rybka bez jídla vydrží. Popros někoho kdo tam jezdí do školy může ti jej přivést. Na intreneu jistě bude mít nějaká akvaristika zásilkový prodej,