Co je znak?

Snažím se odeslat jeden textík, ale se stále se mi vrací se slovy, že nejde odeslat protože text musí obsahovat alespoň osm znaků. Můj text má cca třicet slov, ale stále to nejde. Co tedy může být myšleno tím „znakem“?

Nejlepší odpověď
SteimlX

Napadá mě, že musí být vyplněná ještě nějaká jiná rubrika-místo kam se má ještě něco zadávat a Ty tam máš prázdné políčko… jinak nevím

Další odpovědi
Drap

Problém bude asi někde jinde. Každé zmáčknutí na klávesnici tvoří znak.

isteron

Záleží na textovom editore, ktorý používaš. Ja používam Word pad od Windows. A ten neberie isté znaky, napr. ? : – _ / ", +,% a p. Aj ma na to upozorní. Alebo aj heslo nemusí akceptovať tieto znaky.

anonym

Proboha Drape, přestaň už konečně psát ty své diletantské bláboly a aspoň jednou požij mozek – viz co je znak:
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Znak_(p%C­3%ADsmo)
Spousta kláves přece žádný znak needituje, třeba mezerník, shift, delete a řada dalších. Jako by už dávno podobné situace naši předkové nedefinovali moudrým a ověřeným úslovím „Práce kvapná, málo platná“!

anonym

Snaha být za každou cenu 1. ještě neznamená nejlepší.
Častěji – čím zbrklejší, tím větší pitomost.