Co je zkratka dnb?

hudební styl dnb co to je za zkratku

Nejlepší odpověď
quentos

Drum'n'Bass

Panenčina odpověď je blbost, to N je samozřejmě zkrácená spojka AND. To, na co odkazuje, byl jen reklamní slogan.
Co to meleš za blbosti? Drum'n'Bass a Drum Needs Bass se podle tebe ztotožňuje? Nech se vyšetřit…

Další odpovědi
panenka

dnb-je drum needs bass
Doplňuji:
promin quentosi ale kdyby má odpověd nebyla správná tak by se nestotožnovala s tvou.v mém odkaze je napsáno úplně to samé co ty máš ve své odpovědi.

Zdroj: http://radia.id­nes.cz/?kat=2

GangstaHelper

Quentos má samozřejmě pravdu, Drum need bass je kravina…

Pokud je někde uvedeno Drum needs bass, jako třeba v popisu rádia, je to myšleno jako vtip.

Drum 'n Bass in love

faktor82

DNB je opravdu Drum’n’Bass, tedy viz Wikipedia:

Drum’n’Bass /dɹʌm ənd beɪs/ je hudební styl elektronické hudby vzniklý na počátku 90. let 20. století. Pro tento styl jsou charakteristické převážně instrumentální skladby, založené na výrazné basové lince spolu s bicími – od toho se odvíjí i původ jména stylu – anglicky Drum’n’Bass = buben a basy (basová linka). Tyto linky bývají někdy doplněny o další vokální či instrumentální samply. Drum’n’Bass je oblíben mezi DJi, pořádají se taneční party zaměřené pouze na tento styl hudby (např. DrumHouse).

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Drum_an­d_Bass