adelajda

co je život?

prostě život

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

život je super

život je super, a pokud by na chvíli přestaů být super, tak je na nás, aby jsme si ho zase do toho příjemného stavu vrátili

hanulka11

život je super

Doplňuji:
a podle tvé rubriky je život – divadlo
i tak se to dá brát

dudu

život je super

Nejdůležitější společné vlastnosti živých organismů jsou:
Přítomnost nukleových kyselin a bílkovin.
Vysoká míra organizace a strukturní složitosti, a to v hierarchii různých vrstev.
Organismy jsou ze svého okolí vydělené, ale otevřené: udržují se svým okolím tok látek, energie a informací, takže mohou udržovat ustálený stav své struktury a organizace.
Jsou schopny samoregulace (autoregulace), například pomocí zpětných vazeb.
Vyznačují se metabolismem, zejména syntézou nukleových kyselin a bílkovin.
Mají schopnost samostatné reprodukce a mohou se vyvíjet.
Zdroj: Wikipedie

Damiana

život je super

http://www.you­tube.com/watch?v=Koc­BTQzFwj4&sns=em

Teky

život je super

pizlicka

život je super

DAR.