koly

Co je zapotreby k aktivaci wifi?pokud zatim odebiram signal kablem od upc?

Nejlepší odpověď
beer

Pokud chceš zůstat u UPC, kup si router, je jich dost za pár kaček. Pakliže odcházíš od UPC, najdi si v okolí poskyrovatele WiFi připojení a router je už většinou v ceně.

Další odpovědi
Earl Sin

Záleží na modemu. Obyčejný modem za 49 kč WiFi neumí, tam je potřeba router.
Pokud je to 4portová varianta za 69 kč už WiFi umí a tam jde o to nastavit jej.

Doplňuji:
Přehlídl jsem slovo zatím.. – Pokud nechcete mít připojení od UPC, tak kontaktujte WiFi poskytovatele ve vašem okolí…

Zdroj: http://www.up­c.cz/internet/wi­fi-modem-ed3/

Reuef

kupte si router za 400 kc a nemusite platit do konce zivota tem vydriduchum 69 kc…kazdy router ma pak celkem detailni navod jak to rozchodit