Pokročilý

Co je vir s názvem - Win64:Dropper-gen(Drp) a můžu ho vymazat z počítače?

Tohle mi našel Avast při testu a uložil ho do truhly.Při kontrolním projíždění programem Eset Security Online se mi ve výsledcích testu neobjevil.Takže co je to za potvůrku a jak se jí zbavit?A co se stane,když to jednoduše z truhly vymažu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Pokud je v truhle, tak jako by nebyl v počítači. Pokud počítač pracuje jak má, tak ho z truhly klidně vymaž. Truhla je vlastně taková pojistka, kam se uloží škodlivý soubor, popř. náznak škodlivého souboru a pokud je nějaký problém s počítačem, může se z truhly přemístit zpět do pc. Z truhly nem§že škodlivý soubor škodit v počítači.
Samozřejmě, že ti ho eset online neukázal, protože v pc není, je prostě zavřený v truhle.

Další odpovědi:

Pročtěte si prosím toto:
http://www.yac.mx/…[Drp]-virus-through-yac-virus-removal-tool.html

Zlatý

Určitě souhlasím s JájsemRaibek - pokud je vir v truhle, tak je izolován od ostatních dat, ten zavirovaný soubor v té truhle je tedy pro počítač neškodný.

Možná, pokud tedy máte zájem, bych Vám doporučil pro klid duše, abyste si stáhla a spustila program RSIT, který stáhnete z http://www.viry.cz/… - pro Váš počítač pravděpodobně tu 32bitovou. Program spusťte podle návodu z té výše uvedené stránky.

Po dokočení kontroly program vygeneruje dva výpisy(protokoly), které najdete ve Start-Počítač-Místní disk C:\rsit - jsou to soubory LOG.TXT a INFO.TXT. Tyto dva soubory mi prosím pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka com a já se Vám na to podívám. Je opravdu možné, že v počítači může být něco nechtěného.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.