Elat007

Co je vhodnější pro začínajícího majitele u středně velkého plemene – fena, nebo pes?

Co je vhodnější pro začínajícího majitele u středně velkého plemene – fena, nebo pes? Nemyslím tím žádná bojová plemena. Jen mě zajímá, kdo je přizpůsobivější nebo aktivnější atd. Díky

Odpovědi
gecco

Feny jsou (obvykle) přizpůsobivější, méně se snaží o dominanci – takže takto ´jednoduše´ je vhodnější fena…
😉
A ono ani tak moc nezáleží na velikosti či plemeni.
___
BTW – „bojové plemeno“ je termín, který nemá žádné faktické podložení – mne (zatím) napadli dva psi – poraněný (a asi zoufalý) vlčák bez pána a něco mezi kapesníkem a mopem (podobalo se to yorkovi) s paničkou za ocasem – prvního jsem zabil, druhého hodil do popelnice (nejraději bych tam hodil i paničku)…

Nejsou nebezpeční psi – jsou nebezpeční někteří jejich majitelé.
😉