terka

co je vesmír a z čeho se skládá?

plosim odpovezte je to dulezite

Odpovědi
standa

Mrkni na níže uvedený odkaz. Tato otázka je už jednou zodpovězená v kategorii „věda – astronomie“

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-vesmir-z-ceho-se-sklada-2

rosecat

vesmir je vse kolem nas–a sklada se prevazne z obrovskeho mnozstvi energie, ktera se rozpina od sameho pocatku–jen nepatrna cast energie-nekolik malo procent-pri velkem tresku zamrzla a promenila se v hmotu, ze ktere se skladaji hvezdy,planety, ja, vy, a vse okolo.