Co je veřejná zakázka?

Co vůbec je veřejná zakázka a jaké jsou podmínky

Nejlepší odpověď
Losos

Zjednodušeně se jedná o zakázku o vykonání práce, jejíž zadání vypíše nějaký „státní“ subjekt. Jedná se tedy třeba o zakázku stavby, jejímž zadavatelem je Město. resp. Městský úřad, atd.

Další odpovědi
Michal Kole

Více informací zde http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ve%C5%99ej­n%C3%A1_zak%C3%A1zka

skorcovaz

Losos to dobře napsal, jenom bych dodala, že je to pěkný trend, jak se obohatit na úkor státu, pokud máte kamaráda na vlivných místech, který Vám dohodí státní zakázku, kterou stát i 3× proplatí, jen aby jste si vy polepšil.. Z erárnich peněz dávat kamarádům přeci nebolí :)