Co je ve fyzice teplo a jaké má výhody?

Nejlepší odpověď
Kelt

Můžeš to najít v učebnici fyziky, na vyhledávači, nebo si dej svetr a bundu a běž teď večer ven, chvíli tam buď a svlékni si ten svetr a vše , co máš na sobě. Poznáš to nejlépe na vlastní kůži. Ve svetru, a bundě vydržíš určitě déle než bez něho. To je to teplo.

Další odpovědi
novaky

teplo je ve fyzice označováno jako infračervené záření. Výhod i nevýhod je mnoho

dalid

teplo je forma energie a jej jednotkach sa aj vyjadruje. Je to dejova fyz. velicina, zjednodusene: vznika pri premene jednej formy energie na inu. Viac najdes v linku na zdroj, pripadne hladaj este: termodynamika

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Te­plo