Avatar uživatele
bubak

co je vaše nej rádio? baví vás rádio kde opakujou furt to stejný a jsou tam reklamy?

co je vaše nej rádio? vždy jsem preferoval evropu 2 a kiss ale reklamy jsou všude ale pak jsem narazil na rádio kde mi hraje hudba neomezeně který jen hraje hudbu ale jde to jen přes net a je to uplně zadarmo
a na nem třeba narazíte na skupiny které jste v životě neslyšeli a já je mám hned mezi svýma nej nej
muj případ zkuste tomu dát šanci a pohrát si s tímto rádiem opravdu velké překvapení o které se s váma chci podelit
http://grooveshar­k.com/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? flodur, anonym, slad08, suaeda, Deli, fcoop, anonym, jiriii před 4676 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

To vypadá vážně velmi,velmi dobře!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Poslouchám Beat,občas Hey.Na chalupě je nechytnu,tam poslouchám Blaník,na netu občas Ghotic.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vikičistič

Já poslouchám Groveshark již delší dobu a je to perfektní,je tam všechno a to nejlepší si dám do Mé hudby a paráda,doporučuji všem. Pokud chci ještě vylepšení ,tak si zaplatím a jedu dál.Ahoj a ať žije Groveshark!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Od té doby, co mi na F1 zrušili Asterčin Sexy život, poslouchám jen Impuls.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Já poslouchám většinou ČRo1 Radiožurnál, i když musím říct, že hrajou velmi omezený repertoár písniček. Když už mě Radiožurnál opravdu omrzí, na chvíli přeladím na Frekvenci 1 nebo na Impuls, ale pak se stejně vracím zpět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
slad08

Já poslouchám Rock rádio, možná název je trochu zavádějící, ale jenom tam nehrají rock, většinou ho poslouchám v autě a je to dobrý odvaz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

v autoškole jsem se při jízdě naučila poslouchat Evropu 2, když jedu do Prahy přeladím na Radio City 937, protože má hodinový blok písniček bez reklam ;)
ale děkuji za typ, určitě vyzkouším rádio z odkazu =)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek