bubak

co je vaše nej rádio? baví vás rádio kde opakujou furt to stejný a jsou tam reklamy?

co je vaše nej rádio? vždy jsem preferoval evropu 2 a kiss ale reklamy jsou všude ale pak jsem narazil na rádio kde mi hraje hudba neomezeně který jen hraje hudbu ale jde to jen přes net a je to uplně zadarmo
a na nem třeba narazíte na skupiny které jste v životě neslyšeli a já je mám hned mezi svýma nej nej
muj případ zkuste tomu dát šanci a pohrát si s tímto rádiem opravdu velké překvapení o které se s váma chci podelit
http://grooveshar­k.com/

Nejlepší odpověď
fcoop

To vypadá vážně velmi,velmi dobře!

Další odpovědi
Rocker

Poslouchám Beat,občas Hey.Na chalupě je nechytnu,tam poslouchám Blaník,na netu občas Ghotic.

Vikičistič

Já poslouchám Groveshark již delší dobu a je to perfektní,je tam všechno a to nejlepší si dám do Mé hudby a paráda,doporučuji všem. Pokud chci ještě vylepšení ,tak si zaplatím a jedu dál.Ahoj a ať žije Groveshark!!!

Deli

Od té doby, co mi na F1 zrušili Asterčin Sexy život, poslouchám jen Impuls.

Ponytail

Já poslouchám většinou ČRo1 Radiožurnál, i když musím říct, že hrajou velmi omezený repertoár písniček. Když už mě Radiožurnál opravdu omrzí, na chvíli přeladím na Frekvenci 1 nebo na Impuls, ale pak se stejně vracím zpět.

slad08

Já poslouchám Rock rádio, možná název je trochu zavádějící, ale jenom tam nehrají rock, většinou ho poslouchám v autě a je to dobrý odvaz.

Ella

v autoškole jsem se při jízdě naučila poslouchat Evropu 2, když jedu do Prahy přeladím na Radio City 937, protože má hodinový blok písniček bez reklam ;)
ale děkuji za typ, určitě vyzkouším rádio z odkazu =)