co je varná zóna Hight Light-dvojitá oválná

Co znamená u sklokeramické desky varná zóna Hight Light – dvojitá oválná(kruhová), co má za funkce ?

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Každý výrobce označuje varné zóny různými názvy, ač ve většině případů plní stejnou funkci – viz níže uvedené definice:

Hi-light: zaručuje dlouhodobou životnost zdroje s nižší spotřebou energie při rychlém náběhu provozní teploty – méně než 3 vteřiny.

Halogenové varné zóny: bleskurychlé, protože již několik vteřin po zapnutí nejvyššího stupně ohřevu dosáhne plného výkonu.

Quickrapid: plotna se velice rychle zahřeje na požadovanou teplotu a poté ji rovnoměrně udržuje po celou dobu vaření.

Ohřevu na těchto varných zónách na nejvyšší stupeň se dosáhne během několika vteřin, rozdíly v rychlosti náběhu, je pár vteřin.

Funkce jsou pak otázkou celé sklokeramické desky ne jen jednoho vařiče.

Jak zóny Hi Light, tak zony radiantní Quckrapid jsou rychlovarné, liší se náběhem (Hi light jsou o 2–3 vteřiny rychlejší) a radiantní zóna je v podstatě drátek smotaný do spirály, hi-light je ocelový pásek smotaný do vlnky.

Další odpovědi
Dandi

High Light varná zóna u sklokeramické desky potřebuje výrazně kratší dobu k dosažení maximálního tepelného výkonu. High Light varná zóna přináší výkonnost, kterou potřebujete ve své kuchyni.