terry

Co je vám nepříjemnější? Chápu, že kombinace obého asi nejvíc. Ale pokud byste měli volit,kdy absolvovat pochůzky.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Andělé

vítr

Mám ráda lehký letní větřík,ale vítr jako takový ne.
Déšt mi nevadí,chodím ven i když prší. A takový letní vlahý deštík-tj.paráda..

Další odpovědi
briketka10

vítr

nesnáším vítr na procházce je mi hned zima fůůj
mám ráda jen takový, který mi hezky profoukne pověšené prádlo..
déšť mi moc nevadí, ale nemusí to být hned smršť tady na Pardubicku je to vždy hrozné bývaj tu vichřice, kroupy..

hanulka11

vítr

já nemám ráda vítr

poa.li

déšť

Mám rád vítr ve vlasech.

venkovan

déšť

Popravdě – déšť je nepříjemný když v něm se musí člověk hýbat celý den. Většina ochranných oděvů neodvede všechen pot od těla a potom je člověk mokrý od toho jak se zapařil.
To samé je s větrem – když je studený a rychlý, odfoukne i úsměv.¨
Ale zaspěkný letní deštíček, před tím šikovný vánek – to se odhalí toklik tajů co před námi ženy schovávají.

Drap

déšť

Počkat až déšť a vítr ustane. To by bylo moje řešení.

Damiana

déšť

Nejlépe poručit oběma. Ale to nefunguje.
Ale mokré oblečení a vlasy, k tomu deštník v ruce a takhle někam jít, brr, děs:-(

fablen

déšť

raději v dešti než ve větru

pokazdejinak

déšť

vítr zbožňuju – pokud to tedy není vyloženě vichřice, která láme stromy a odnáší střechy :)
mě totiž poměrně vadí mokrý obličej a nemám ráda, když mi prší na brejle ;) takže v dešti se radši schovám…

Heřman

vítr

Déšť (voda) mě nevadí to je můj živel jsem přece vodnář ale zas jsem někdy nemocný po dešti když létám venku.

lenka.seda

déšť

No jo… Vítr mám ráda.. 🙂

GM

vítr

terry

Ad fablen – moc tomu nerozumím. Proč je nepříjemnější déšď, když rasději za deště, než za větru?

terry

Oprava – déšť :)

terry

Drape, s návštěvou FÚ někdy moc otálet nemohu. Třeba až bude teplo, sucho a bezvětří.
Jen. když prší, přemluvím se snadněji, než když fouká :)

terry

Mně vadí víc vítr.

Andělé

Damiana,když mám deštník v ruce,tak nemám mokré vlasy,ani oblečení.:-)
Mám ráda vlahý vzduch při dešti.Nejpříjem­nější je v létě,když po úporných vedrech zaprší,tj.osvě­ženíčko,úplná paráda.

Damiana

To víš, já si hned představila hnusný lijavec s vichrem, co mi deštník obrátí v satelit – na to mívám „štěstí“.
Ale letní deštík, to je pohoda, při něm chodím ráda dobrovolně ven 🙂, ale musí pak nastat trochu ochlazení, nejhorší je „prádelna“!

Andělé

😁,to jo,hned jsem si vzpoměla na lonskou vichřici s prudkým slejvákem..šly jsme s kamarádkou na tůru,během chvilenky se zatáhlo,spustil se silný slejvák,vichřice řádila jak pominutá,v okamžiku jsme byly durch promočené,sate­lit(s tím jsi mě rozchechtala:-)) odnesl vichr a málem i nás. Bylo to strašné,to bych už nechtěla znovu zažít.
Stačí ten lehounký letní větříček,vid? Jen tak pro zchlazení,to vlhko je osvěžující. A „prádelnu“ také nemusím:-))

Damiana

Přesně. 🙂

Andělé

🙂