akvidzerp

Co je vám nejprotivnější?

Nejlepší odpověď
anonym

Rýma

Nejprotivnější mi je chlap,který ma rýmičku.To je nesnesitelná kombinace.Jinak trpím úplně jinými bolestmi,jaksi vrozenými,takže mám ten práh trochu posunutý.Ale kašel je protivný taky,to souhlasím s Očkem,také jsem po bouračce nemohla ani kýsnout ani zakašlat a je to hnus.Takovouhle otázku může položit jen chlap......:D

Další odpovědi
anonym

Kašel

Protivná je jakákoliv bolest. Nejhorší je bolavá dušička.
Kašel mne trápil čtyři měsíce po havárii auta. Nikdy jsem neslyšela, že existuje otřes plic a vnitřních orgánů. Teprve potom jsem pochopila, jak je to nepříjemné.

Damiana

Bolest hlavy

Břicho je taky děs, to se pak jeden kroutí jako Pandrhola. Ale hlava vede. Když mě bolí hlava, jsem absolutně nepoužitelná, nemůžu se soustředit ani na úplně obyčejnou věc, nic mě nebaví. Když je to bolest nesnesitelná, je mi až na zvracení. Dobrá prevence je pít hodně vody a nepodceňovat relax. To mám vyzkoušeno.

Andělé

Bolest hlavy

Od malinka trpím na migrény,je to šílená bolest. Sice je v poslední době mívám už jen občas,ale jak migréna či „jen“ bolest hlavy mi je nejprotivnější.

Petra09

Bolest hlavy

Trpim na migreny tak si s hlavou uzivam nejcasteji a dotoho se mi chce vzdy k ty migrene zvracet a citim se depresivne.Ale jeste mi chybi v ankete bolest zubu protoze to je taky narez..A bolest v krku a ryma kdyz je to silnejsi tak to taky dovede pekne otravit a s kaslem sem si pri zapalu plic uzila taky svy.Vsechny bolesti kdyz jsou vetsi stoji za h*vno.

pizlicka

Bolest hlavy

fuj,bezmocna hruza:-(

venkovan

Bolest v krku

Schází ti tchýně. Bolest v krku přestane, tchyně když dostane náladu, tak nedá pokoj doku ji nepřejede parní válec.

Heřman

Bolest hlavy

Ale bolí hlava asi jen kvůli tomu že má vysoký krevní tlak a hodně často se rozčiluji.

leporela22

Bolest břicha

DejfCold

Bolest hlavy

Shuffle

Rýma

filva

Rýma