Co je vám milejší, vesničan v Praze nebo pražan na vesnici?!

Nejlepší odpověď
anonym

Je mi milejší pražák u mě na vsi,jelikož do Práglu nejezdím.

Další odpovědi
redy

A dá se to poznat?

ivzez

Je mi to jedno a myslím, že rozumní lidé
si nedělají legraci ani z jednoho …

led

buran je všude buran, nevadí jestli je z vesnice, nebo z Prahy
Pokud člověk bude člověkem i když vyleze ze samoty do Prahy podívat se na lidský hmyz a taky Pražák pokud je stále člověkem i ve vsi, budou milejší oku mému, než nablýskaný bourák na trávníku.

lota

Vesničan v Praze, přijde mi to větší sranda.

Luxx

lepší vesničan v Praze, nežli Pepík na Moravě

Klaproth

A není to jedno?

Emefej

Tohle nerozlišuju.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Dobře,Jugare.