Co je vám bližší? Košile nebo kabát?!

Doplňuji:
Ale PROČ ?!

Nejlepší odpověď
Andělé

No košilka.:-D Jak píše dudu,je heboučká atd.,atd..:-))

Další odpovědi
dudu

To považuji za irelevantní. Kabát dříve i nyní chápu jako prostředek, který mě chrání před zimou a dnes i úspěšně kryje „drobné“ nedostatky exterieru.
Hebkost košile, ba spíše košilky, ve které bývá oděna moje paní pak pod pokrývkou rukou šmátralkou, co do její hebkosti dodnes moc rád zkoumám, i když dotyčná občas špitá „ruce pryč ty chlípný staříku“.

annas

Barabakane, sice jste vložil otázku do zábavy, ale já odpovím jinak.

Je lépe zabývat se tím, co se nás bezprostředně týká. Neplýtvat silami na to, co je nám vzdálené. Proto nemám ráda zaručené novinky, které uvádí Blesk a některé další časopisy.
Pokud jde o poskytnutí nějaké pomoci, tak neváhám, i když jsem na to dost často doplatila.

tom004

Košile,protože obléct ji přes kabát je dost honička a moc parády s tím nenaděláš. :))

aramah

Podle toho jestli je zima nebo teplo .-)

briketka10

pyžamo a ponožky 🙂
Doplňuji:
protože košile ani košilky nenosím a kabát taky ne..
mám dvě schovaný ve skříni mírně erotický, že by se na mně díval kocourek ??

hanulka11

noční košile je bližší

terry

Ponožky. Nohy musí být v teple. I kdyby na chleba nebylo.
(Ale kabát hřeje víc než košile.)

Drap

Samozřejmě že košile. A ještě bližší je tričko

štamgast

Košile.

jendahun

Spodňáry.Širo­ké,volné a vzdušné.

Damiana

Košile. Pánská.
Znala jsem jednoho, kterému byl tak blízký (pouze) kabát, až ho za to sebrali…:-)

annas

Barbakane, pochopila jsem. Nevím, kam jste otázku původně vložil. Domnívala jsem se, že jde o legraci, proto jsem tak reagovala.
Nebyla jsem si jistá, komu patřila „práce“, proto píši sem.
Také mám téměř každý den v poště mail o přesunu otázek, i když většinu dávám do aktualit. Nakonec skončí v zábavě, i když …