Co je v rozvaděčích od internetových a televizních providerů?

V našem baráku je ve sklepě a v posledním patře několik elektrorozvaděčů. Jeden je od jednoho internetového providera pro WiFi 5 GHz, v druhý je taky od internetového providera pro optický internet, ve sklepě má „kabelovka“ nějaké rozvaděče. Má někdo fotky co v těch rozvaděčích je?
Může někdo prosím technicky popsat jaké komponenty v těch rozvaděčích jsou a k čemu jednotlivé komponenty slouží?

Nejlepší odpověď
hanulka11

možná ti pomůže toto

Zdroj: http://docs.go­ogle.com/viewer?a=v&q=ca­che:wS5ElUTNt4kJ:ke­line.cz/docs/Ak­tuality/Struk­turovana_kabe­laz_KELine_Ho­me_networking­.pdf+Co+je+v+roz­vad%C4%9B%C4%8D%C3%AD­ch+od+interne­tov%C3%BDch+a+te­levizn%C3%ADch+pro­vider%C5%AF&hl­=cs&gl=cz&pid=bl&srcid=AD­GEESgqDQ6hBn8ndK­61lBTG19fTJXHRr6cI­iIFKY_CeiLTgNczxSAj5ed­BjxwjMHsmckskn5dG332aV­DadM9rEkiq93A­OjtOmi-N7YKqRvmzUUPmw-RIzP8YcGgfE7Us­vN2eC3ILew2&sig=A­HIEtbSEw4iFQA7KDBpnkX5-Ggwmr4abpg

Další odpovědi
kablik

zvědavost je „sviňa co“,vlez do toho, a v tu ránu je dům bez televize, internetu a telefonu a uvidíš ten šrumec…