Co je v popisu práce "ředitele lidských zdrojů " ?!

Nejlepší odpověď
beer

„Hlavní pracovní náplní ředitele lidských zdrojů je zajistit, aby firma měla kvalifikované zaměstnance v dostatečném počtu, který odpovídá strategickým záměrům stanoveným managementem firmy. V závislosti na velikosti firmy jsou ředitelé lidských zdrojů odpovědní za řízení a správu společnosti, obecné administrativní úkoly, management zaměstnanců, mzdy, školení, bezpečnost práce a komunikaci v rámci firmy. Ve větších společnostech pod sebou mívá ředitel lidských zdrojů celý odborný tým, v menších firmách může tento útvar zastoupit obecně nějaký manažer.“
Více net, Google: Řízení lidských zdrojů / Administrace

Další odpovědi
www

Odpověď od Beer jen doplňuji odkazem:

Zdroj: www.rescompas­s.org/cesky,132/preh­led-uplatneni,138/ri­dici-pracovnici-v-obchodu,143/human-resources-manager,445.html

mosoj

Lidským zdrojem je žena a porodnice.

Za mně to bylo vždy osobní oddělení.

Děda Louda

Kádrovák.