Avatar uživatele
pája139

Co je v dnešní době nejoblíbenější pes, kočka nebo kůň ?

Někde se píše že je pen nej přítel člověka, kočky jsou velmi elegantní a koně mají rádi skoro všichni. Kdo je ale z nich nejobíbenější, kdo si myslíte ?
Doplňuji:
pro ontola :
ne nechybí mi tady jiná možnast! tuhle anketu jsem udělala proto, protože mě zajímá které je z těchto tří zvířat nejoblíbenější! já mám ráda taky kozy atd. ale neptám se tady na ně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Alesh, suaeda, briketka10, gagaga, Adelexx před 3755 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Kočky

bydlí se mnou bezdomák čičák
on miluje mě já zas jeho 😁
nehne se ani na krok z tepla
jsme rádi, že se máme..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gepik

Psi

Kůň je sice elegantní, ale kdo z vás ho má. Se psem se můžu pomazlit vždy, s kočkou jen když ona sama chce. Taky je to vidět v parcích… .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dnb

Kočky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Kočky

Kočka je nejen elegantní, ale i úžasně empatická ( mimo jiné ) 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Kočky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Kočky

dvounohé a bezocasé 🙂, samozřejmě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Koně

Doplňuji:
Pro mě koně. Jsou nádherní. Obecně je ale u lidí určitě nejoblíbenější pes. Stačí se rozhlédnout kolem sebe. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atena11

Kočky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Psi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adelexx

Psi

Doplňuji:
Já mám ráda psi, ale každý má jiný názor.

Upravil/a: Adelexx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Koně

Doplňuji:
Chybí opět „jiná možnost“. Koně volím s nadsázkou proto, že si ho sice člověk
do postele nedá, ale oproti kočkám a psům se dá alespoň po smrti zkonzumovat lépe.
Volit mezi těmito (kočky, psi, koně) druhy zvířat je hloupost. Já osobně mám „nejraději“ osly a kozy.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Psi

Doplňuji:
Dával jsem přednost psům pro jejich věrnost. Rovněž kočky mám rád pro jejich nezávislost. Nyní žádné zvíře nemám a tak přikrmuji a obdivuji mazlíčky sousedů.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Kočky

u mě je to určitě kočka, psy nemám rád. Navíc většina psů smrdí jako tchoř a jen co ho pohladíte, tak si můžete jít umýt ruku… Navíc kočky neposrávají a nepochcávají každý roh a každý auto. Nechápu, jak si někdo může pořídit psa a neuklízet po něm… a už vůbec nebudu říkat, že většina lidí ani nevychová toho psa.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Psi

Pokud se podíváme kolem sebe, nejvíc lidí chodí se psem, protože je nejdostupnější a je s ním relativně nejméně starostí, s kočkou lidé ven moc nechodí a koně si může dovolit jen málokdo. Každé z těchto zvířat má své oblíbence, výstavy koček nebo psů nebo końské dostihy nebo jiné soutěže, kde se ukazuje krása koně. Hlavní je, aby se člověk o to zvíře staral a vytvořil si k němu vztah, ten pak bude opětován tím zvířetem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Psi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
weronika

Koně

Doplňuji:
Mám ráda jak psa a kočku- oba máme doma
Ale ke Koni mám mnohem pestřejší vztah, city.
Kůň není „primitivní“ jako pes a kočka- berte to s nadsázkou. ale k dobré komunikaci potřebujete celé tělo a musíte u toho dost přemýšlet, aby jste váš vztah zdokonalili. Neříkám, že u psa to jednoduché není, ale je to mnohem jednodužší…

Upravil/a: weronika

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Kočky

Já mám nejraději kočky s kozama… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stín

Koně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

viem si živo predstaviť pražské sídliská plné „venčených“ koní.

osobne:
zakázal by som tam (a v meste vôbec) i chov psov, kto chce chovať psa, musí preukázať, že má pre neho výbeh.

před 3756 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Arygnoc: Vyhlašuješ něco jako protipsí zákony?
Jaký bys vyhlásil další krok? Zákaz chovu koček? Dětí?
Koček si může každý pořídit „hafo“, nepodléhají žádné identifikaci, neplatí se za ně žádné poplatky, nemusí se povinně vakcinovat
a pohybují se volně v zástavbě.
Promiň, ale i dítě si může pořídit každý nezodpovědný jedinec a ještě kasíruje státní podpory…
Psa si lidé pořizují jako společníka, mnohdy důchodci, pro které je pes často jediným společníkem a kontaktním prostředníkem
v komunikaci s okolním světem.
U dětí, které mají možnost vyrůstat
se psy, je prokázán pozitivní vliv v mnoha ohledech.
O canisterape­utických, asistenčních a jiných psech a jejich službách nebudu vůbec psát.
Požadavek povinného „výběhu“, tedy kotce pro držení psa je nesmysl!
Mnohdy má pes držený v bytě více pohybu než pes kotcový.
Pes prospí dvě třetiny ze čtyřiadvaceti hodin, takže je v podstatě jedno,
zda tento čas prospí v kuchyni pod stolem nebo v kotci či na zahradě.
Důležitý je výběr vhodného plemene, jeho výchova, čas, který mu věnuje majitel a případně dodržování vyhlášek o povinnosti úklidu
po svém psovi.

před 3755 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek