Lurtz.k

Co je uživatelský agent ?

Nejlepší odpověď
arygnoc

v it je to identifikátor prehliadača.
používa sa pri optimalizácii stránok pre ten ktorý prehliadač – najmä ie, lebo ten nerozumie tomu, čomu rozumejú ostatné prehliadače, a pre mobilné verzie webu.

;-Q

Další odpovědi
Emefej

Je to identifikační řetězec, který prohlížeč posílá v hlavičce požadavku na server.

jáára

asi na telefonu…
tak se prohlížeč identifikuje proti serveru jako mobil, počítač, chrome nebo ie.
stačí takhle?