einstein

Co je uživatel OEM?

Přivezl jsem si PC ze servisu a fungoal druhý den se seknula když jsem ho restartoval provedl kontrolu disku, a po auto. restartu se místo naběhnutí oběvilo že mám zadat Jméno (už tam bylo OEM) a heslo. Po pár pokusech o heslo jsem jentak klikun na OK a přihlásil jsem se (Do položky heslo jsem nic nenapsal). Začal jsem PC ovládat přes správce úloh, Kde jsem dal vypnout a přepnout uživatele. Zobrazilo se mi to samé jak nazačát jenom to psalo: "Tento počítač je používán a uzamknut. Tento počítač může odemkout pouze OEM nebo správce. Poradil bystemi někdo co stím nebo alespoň zjistit kdo je správce? Předem děkuji.
Doplňuji:
Mě nevadí že se jmenuju OEM a mě vadí že se mi zobrazuje jenom tapeta.

Nejlepší odpověď
jennysh

Co znamená zkratka OEM a jaký má význam pro můj produkt?
OEM je zkratkou pro Original Equipment Manufacturer. OEM produkty mohou být dodávány společně s počítačem. U softwaru to znamená, že byl dodán společně s počítačem.

Protože konfigurace počítače byla provedena výrobcem vašeho PC, je výrobce zároveň primárním zdrojem technické podpory, která by mohla být potřeba. To vám tam nastavili v tom sevisu.

Další odpovědi
Hlada

Jestli jde o podmínky uzamčení účtu, tak se podívejte u XP do Ovládací panely/Nástroje pro správu/Místní zásady zabezpečení/Zásady účtů.
Jestli jde jen o to, že na ploše nejsou ikony,tak je zapnete pravou myší Seřadit ikony/Zobrazit ikony na ploše.