Avatar uživatele
einstein

Co je uživatel OEM?

Přivezl jsem si PC ze servisu a fungoal druhý den se seknula když jsem ho restartoval provedl kontrolu disku, a po auto. restartu se místo naběhnutí oběvilo že mám zadat Jméno (už tam bylo OEM) a heslo. Po pár pokusech o heslo jsem jentak klikun na OK a přihlásil jsem se (Do položky heslo jsem nic nenapsal). Začal jsem PC ovládat přes správce úloh, Kde jsem dal vypnout a přepnout uživatele. Zobrazilo se mi to samé jak nazačát jenom to psalo: "Tento počítač je používán a uzamknut. Tento počítač může odemkout pouze OEM nebo správce. Poradil bystemi někdo co stím nebo alespoň zjistit kdo je správce? Předem děkuji.
Doplňuji:
Mě nevadí že se jmenuju OEM a mě vadí že se mi zobrazuje jenom tapeta.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, anonym před 4749 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jennysh

Co znamená zkratka OEM a jaký má význam pro můj produkt?
OEM je zkratkou pro Original Equipment Manufacturer. OEM produkty mohou být dodávány společně s počítačem. U softwaru to znamená, že byl dodán společně s počítačem.

Protože konfigurace počítače byla provedena výrobcem vašeho PC, je výrobce zároveň primárním zdrojem technické podpory, která by mohla být potřeba. To vám tam nastavili v tom sevisu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Jestli jde o podmínky uzamčení účtu, tak se podívejte u XP do Ovládací panely/Nástroje pro správu/Místní zásady zabezpečení/Zásady účtů.
Jestli jde jen o to, že na ploše nejsou ikony,tak je zapnete pravou myší Seřadit ikony/Zobrazit ikony na ploše.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek