Co je uživatel OEM?

Přivezl jsem si PC ze servisu a fungoal druhý den se seknula když jsem ho restartoval provedl kontrolu disku, a po auto. restartu se místo naběhnutí oběvilo že mám zadat Jméno (už tam bylo OEM) a heslo. Po pár pokusech o heslo jsem jentak klikun na OK a přihlásil jsem se (Do položky heslo jsem nic nenapsal). Začal jsem PC ovládat přes správce úloh, Kde jsem dal vypnout a přepnout uživatele. Zobrazilo se mi to samé jak nazačát jenom to psalo: "Tento počítač je používán a uzamknut. Tento počítač může odemkout pouze OEM nebo správce. Poradil bystemi někdo co stím nebo alespoň zjistit kdo je správce? Předem děkuji.
Doplňuji:
Mě nevadí že se jmenuju OEM a mě vadí že se mi zobrazuje jenom tapeta.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Co znamená zkratka OEM a jaký má význam pro můj produkt?
OEM je zkratkou pro Original Equipment Manufacturer. OEM produkty mohou být dodávány společně s počítačem. U softwaru to znamená, že byl dodán společně s počítačem.

Protože konfigurace počítače byla provedena výrobcem vašeho PC, je výrobce zároveň primárním zdrojem technické podpory, která by mohla být potřeba. To vám tam nastavili v tom sevisu.

Další odpovědi:

Bronzový

No a jestli ti vadí, že se jako uživatel jmenuješ OEM a nemáš žádné heslo, tak si ve správě účtů prostřednictvím uživatele OEM vytvoř účet, který ti bude vyhovovat, a ten potom používej.
Doplňuji:
Aha, no je ale ale trochu jiná situace, předtím to budilo dojem, že vše funguje, jak má.

No tak v tom případě zkus vytvořit toho nového uživatele, a když to nepomůže, kontaktuj ten servis, to je přeci jasné.

Zlatý

Jestli jde o podmínky uzamčení účtu, tak se podívejte u XP do Ovládací panely/Nástroje pro správu/Místní zásady zabezpečení/Zásady účtů.
Jestli jde jen o to, že na ploše nejsou ikony,tak je zapnete pravou myší Seřadit ikony/Zobrazit ikony na ploše.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.