Agneta

Co je typicky americké?

Nejlepší odpověď
gecco

Přezírání ´zbytku´ světa…
😉
A pak nějaký ty drobnosti – puma, grizzly, wapiti, psoun, YellowStone a GrandCanyon…
😉

Další odpovědi
Rocker

Ford Mustang,Chevrolet Corvette,Harley Davidson…

Quimby

Třeba taková americká vlajka.

marci1

Snad jen indiáni. 🙂

Drap

Američtí vojáci po celém světě.

Mirdas

Coca Cola, Apple, Ford, mrakodapy, střed kultury, módy, Hollywood a tak dále.
Na druhou stranu závist a nenávist těch který v životě nejsou schopni čehokoliv dosáhnout a přesto touží mít konto s mnoha dolary!

Nevíteto?

Hamburger

dudu

Bohužel v poslední době příliš často, že z dětí si vychovávají rozmazlené spratky a namísto pozdravu a poděkování po sobě střílejí.

setapouch

Nic. Amerika je prilis rozmanity kontinent.

nenene100

Strkat rypák do cizích věcí.
Kritizovat kohokoliv za cokoliv.
Špiclovat.
Bojovat.

anonym

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Coca-Cola

KatkatkaW

Upovídanost („bubbly“) a otevřenost ve smyslu přijetí těch, co jsou „jiní“

anonym

Džíny,Fast foody,Street Art,
Americký fotbal.

AmazedWolf

Myslet si, že jsou středem vesmíru. Potom možná obezita a válčení.

zjentek

sen o bohatství

anonym

Colt 1847 Walker
M24
M1941 Johnson

M3 Multi-role Antiarmour Antipersonnel Weapon System

Je toho mnoho…

mosol

Sebevědomí

Agneta

barbakan > žiješ na Marsu?

anonym

Ne, v bordelu, kde utrápená menšina leze amíkům do řiti.

jáára

Mirdas: To ses upsal v písmenku to není střed, ale střet kultury.