Denaaaa

Co je typické pro Anglii?

Nejlepší odpověď
Lucijej

deštivé počasí
skotská whisky, gin, cherry
čaj o páté, čaj s mlékem ke snídani
kriket
odměřené chování, hovory o počasí
vánoční pudink
lochneská příšera Nessie
keltský kroj s kilty

Další odpovědi
arygnoc

hnusné počasie, fakt hnusné.
pokazená káva a čaj mliekom.
nejedia chlieb (no, to čo nazývajú chlebom, nie je chlieb, aspoň taký, ako ho poznáme my).
Do zahraničia nejazdia na vlastnom aute.
Alkohol si je možné kúpiť až po 9 AM (dopoludnia).
Dbajú na čistotu, ale na uliciach je bordel ako v tanku.
Fajčí skoro 2/3 obyvateľov Británie, ale v hospodách fajčiť nesmú.
Nevedia, koľko je meter či liter.
Všetko sa dá vybaviť telefónom.
Šoférujú s volantom na opačnej strane.

… … …

Drap

Spousta věcí, třeba dvoupatrové autobusy.

quentos

hnusný počasí a suchej humor, z jídla pak „fish and chips“ (ryba s hranolky). Je toho ovšem daleko víc, ale tohle mě napadne jako první…

tom004

Puding,který mimo názvu, s pudingem tak jak mi ho známe,nemá nic společného.A na­víc,pro mne chuti nevalné.

Ella

doubledecker
Mr. Bean
suchý anglický humor
anglická snídaně (míchaná vajíčka, slanina, klobásky, fazole)
čaj s mlékem
beefeaters
regatta
Oxford x Cambridge

to Lucijej: pro Anglii, ne pro Skotsko a Irsko…

anonym

Kriket,pánské kluby,fotbaloví fanoušci(rowdi­es).Jak opustí ostrovy,chovají se jak zvířata.

Děda Louda

Zázvorové pivo – ale. Slaboučké, chuti nevalné, bez pěny, navíc obvykle teplé (nevychlazené). Zkrátka pro našince lahůdka.

Krčálek

Špatné počasí
Big Ben
sitcom Mr. Bean
červené a černé telefonní budky
taxíky
čaj s mlékem
krocan