A&N

Co je třeba udělat pro založení nové kosmetické firmy??

Ahoj, s kamarádkou jsme vizážistky a obě máme titul ing. v oboru marketing a chtěly bychom si založit vlastní značku kosmetiky. Mohl by nám prosím někdo vypsat nejzákladnější body, co je pro to potřeba udělat? Taky by nás zajímalo, kolik peněz je tak přibližně potřeba do začátku.....chtěly bychom začít prodávat jen na eshopu a později otevřít i vlastní kamenný obchod. Děkujeme.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Je potřeba mít co prodávat, takže nevím, zda si to hodláte i vyrábět, nebo jestli nějaký hnus dovezete z Číny a jen ho přelepíte vlastní značkou. Od toho se budou odvíjet peníze.
¨
Založit firmu.
Založit si stránky pro eshop.
Sehnat zboží.
Zaregistrovat si značku.
Začít prodávat.

Zaráží mě ten tvůj titul.-))

Další odpovědi
anonym

Nemáš titul „ing“ – k jeho získání je totiž potřeba nejen nějaká inteligence, ale hlavně vzdělání – nabyté informace…
😁
Odhaduju, že je ti 14 a jen se unášíš nějakým snem.
To je OK – ale ´doplň´ si ten titul a pak se zeptej znovu…

marci1

V 15 letech nelze založit firmu.

Drap

Ten titul jsi i s kamarádkou musela získat podle tvých otázek někde za tašku hrušek. Považuješ zde přítomné za hlupáky ?

zzzzz

Jak si doplní titul, tak se nebude muset ptát:-)))

zzzzz

A&N

Taneční soutěž pro dvě?

Dobrý den,
jsme dvě kamarádky (15 let) a rády tančíme (styl- hip hop). Samy si vymýšlíme sestavy a rády je trénujeme. Sháníme taneční soutěž, na které bychom mohly soutěžit i my. Naše skupina není nijak registrovaná a má pouze 2 členy. Hledáme tedy hodně amatérskou soutěž (nejlépe něco pro děti a mládež). Nevíte o něčem?