Ganymede

Co je tohle za svět??

PROSÍM ABYSTE NEUPRAVOVALI MÉ VYJÁDŘENÍ, DĚKUJI (i když tam udělám chybu, jsem jen člověk!)
Nikoho nic nezajímá, je to strašné naší třídní je všechno jedno, všechno, i kdybych vzd*chla tak je jí to někde.. Dnes bylo nějaké holce zle, myslím, že měla záchvat – nikdy jsem jí neviděla, neznám ji a měla jsem o ni starost, u ní žádný učitel jen spolužáci – její problém?? Lidi proberte se! Život není o penězích, třeba bez vzduchu byste tu nebyli! Tak už začněte konečně myslet tím co Vám dali do hlavy!! Jste destruktivní rasa, ale tak jste stvořeni nebyli, byli jste stvoření láskou, ale chováte se úplně jinak!
Já lidi fakt nechápu s takovou tu Země moc dlouho nebude, pokud se lidé nezmění, bude to tu zlé.

jáára, jed o několik světelných let dál a uvidíš, že Země je jedna z mála planet, kde jsou stupidní peníze :D ;)

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste napsat, jaké navrhujete řešení, když se nepočítáte mezi ostatní lidí. Co znamená Vaše „byste tu nebyli, , začněte myslet. atd.“. ?

Podobná otázka, která zde již byla.

Je pravda, že ne každý pokrok je cestou vpřed. Materiální hodnoty jsou upřednostňovány před hodnotami morálními … vytrácí se slušnost, úcta, pokora atd. Lidé neumí mezi sebou komunikovat, někdy je třeba „překládat“ z češtiny do češtiny, aby druhý pochoopil. Hrají si na svém písečku, běda jim sebrat jejich „kyblíček“, je zle … Závist, nenávist atd. se nedají zařadit mezi ty kladné vlastnosti, stejně jako negativní vztah k přírodě atd.

Člověk je stále člověk, jeho nároky se zvyšují, tak jak se mění společnost – jde o vývoj ve spriále . Žije někdo na „nízké noze“?

Je ttřeba si jen nestěžovat, ale uvědomit si,, že můžeme sobě i ostatním zpříjemnit život třeba jen milým úsměvem…

Bohužel, člověk se učí vytvářet určité hodnoty, ale sám od sebe je ničí, takže je to snazší … .. .egoismus vede často člověka ke zlu …

Vyhlídka nic moc vzhledem k tomu, co se v Evropě děje …

„Až bude pokácený poslední strom, až bude poslední řeka otrávená, až bude chycena poslední ryba, tehdy poznáme, že peníze se nedají jíst“
(náčelník Seattle 1854)

Další odpovědi
Quimby

Šmarja to je zas proslov. Koho to tady zajímá? Tahle stránka slouží k odpovídán na dotazy. Ne pro tvoje filozofické výlevy ať už jsou jakékoliv.
Myslíš jako, že když někomu řekneš aby myslel, tak si to najednou uvědomí, začne myslet a všechno bude OK?

Jinak označovat peníze za stupidní je stupidní. Peníze sami za nic nemůžou.

Drap

Napsala jsi nám sice poněkud zvláštní povídání, ale na co se vlastně ptáš mi nějak uniklo.

Agneta

Celkově vzato moc hezká a zajímavá otázka, která by se dala mnohem lépe formulovat, ale to by pak už byla (bohužel právem) obžaloba naší dnešní společnosti.:DDD

Nežijeme v optimální společnosti, to je jasné…jistě se nám budou za 200 let divit a smát…Nesmějeme se např. my, jaká byla „koupací móda“ před 100 lety?

Prostě: jelikož se nám jakožto národu žije nejlépe, jak se nám kdy žilo, je to ještě značně nedostatečné…a v jiných zemích to není (v tomto kontextu) o moc jiné.
Co mám na mysli?
Že máme už toto:* .....ale to fakt není ještě všechno…:DDD

*) policii
záchranku
hasiče
terapie
školství
 vládu

Ale kde je láska?
štěstí?
vzájemná mezilidská pomoc?
spravedlnost?­.............­.............­.............­.............­.........=>

⇒ v našich zákonech?
⇒ v našich srdcích?

Tazatelka má na mysli naši „loktovou společnost“.....>>> no vydrž, za padesát let už to bude zase o chloupek lepší, ale rychleji to asi nepůjde:DDD

jáára

Život je o penězích. Ty se prober ze sna.

E: Co sem si to včera dal, chlupy léky jedy a tak dál…

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=B7xBmzUN­QQE

iceT

Ty bys tu bez vzduchu byla?
Holt se v budoucnu budeš muset srovnat s tím, že lidé jako rasa jsou sobečtí a starají se jen o sebe samé. Nevíš, proč u té holčiny nebyl učitel, nevíš,jestli pro něj spolužáci neposlali a nebyl zrovna na cestě k ní.
Že jsme destruktivní? Jistě, pohleď do minulosti, ale pokud se ti to nelíbí, tak asi budeš muset na jinou planetu.

lexx

děvenko milá naivní zlatá ! 3–4 facky od života, pár kopanců do zadnice a budeš zpět na této planetě…život je prašivý pes, nic nezměníš…

ivzez

Ganymede, nechtěla´s opra­vovat otázku, takže ti odpovím na to
co´s napsala (některé chyby totiž mění význam věty/myšlenky).

Znáš nějaký rozumný důvod, proč by tvou třídní či jiné učitele
mělo zajímat, z jakého důvodu vzdycháš ty nebo tvé spolužačky?

Znáš její pracovní povinnosti a víš, kolik toho vedle výuky
musí zvládnout? Kdyby se zajímala o vzdychání dospívajících
dívek, nestihla by pomalu nic jiného.

Učitelé jsou povinni své pracovní povinnosti plnit i během přestávek. Pokud jsi u té dívky právě žádného učitele neviděla, pak zřejmě proto, že ze sekretariátu nebo ze sborovny telefonoval pro pomoc a jejím rodičům.

____

Uvědomuješ si, že mezi ty, které šmahem odsuzuješ, patříš i ty?
Jak si můžeš dovolit odsuzovat lidi, které neznáš?!!

Podle mne je destruktivní bezdůvodné odsuzování a osočování.

Měla ses nad situací více zamyslet, zajít pro některého učitele,
případně si napřed zjistit, proč u té dívky žádný učitel nebyl.
Napadlo někoho (včetně tebe) zajít do sekretariátu/sbo­rovny
a říct, co se stalo?

cochee

Upravovat nechceš, tak já ti tu tvoji neotázku nechám vymazat. Chceš??

Chat je na jiných stránkách, kurva drát!

Nevíteto?

Za prvý je to reálný svět… A za druhý si nedokážeš představit jak NÁDHERNÝ je, že o ní ten zájem měli aspoň spolužáci (i to chce vděk), každej takový štěstí nemá, mít jiný mohli jí to přát…

zjentek

a kdo za tohle může? Bámbů! Člověk už ani nemůže bejt v klidu naštvanej na ty živé bomby, co choděj po kostelech se „házet do luftu“.