Co je to zewling?

význam slova..dekuji moc

Nejlepší odpověď
kropitko

já bych to chápala,jako zcela zbytečné očumování,skoro až flákání.

Další odpovědi
panenka

je to třeba užívání si někde na dovolené,flákání zkrátka lážo plážo to je zewling

ReHu

Čumenda.

Seeker

Neskrývané(!tedy ne jako špehování!) potloukání se kolem a očumování. Tak to chápu já.

SinceX

zewl, je podle mě spíše jako leháro, lážo-plážo, polehávání atd. atd.

faktor82

Zewling? Všechny odpovědi nade mnou jsou správné, ovšem může to být i např. vyloženě proflákaný den, tedy, koukání na TV, ležení u toho v posteli, válení se…prostě taková maximální laxní relaxace s minimální produktivitou.