Avatar uživatele
JájsemRaibek

Co je to za „trest“ pro stát, ze kterého bude odvolán velvyslanec?

Pokud není ochota spolupracovat, odvoláme našeho velvyslance nebo vypovíme vašeho velvyslance z naší země.
Co je to za „trest“ pro stát?
Já bych řekl, no a, tak tady nebude.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, quentos, johana 56, Alesh před 2993 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
VeRe1983

Nemá to být vyloženě nějaký citelný „trest“ ve smyslu „Když nám vy, Vladimire Vladimiroviči, vybombardujete Prahu, my vám vybombardujeme Karlovy Vary“. Jde o gesto ve smyslu diplomatické nóty. Poměrně tvrdší gesto. Celkově je mezi státy (většinou) vůle udržovat normální vztahy což obnáší i vzájemné zastoupení na diplomatické půdě. A toto je právě určitý políček, který ačkoliv není explicitním trestem, tak ty vztahy posouvá do poněkud méně příznivé roviny. Třeba tam, že obě země přestanou diplomatické vztahy vůbec udržovat. Jako Kuba a USA donedávna.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Diplomatické vzťahy medzi štátmi riešia spoločné problémy týchto štátov. Zrušenia týchto vzťahov ukončenie vzájomnej komunikácie diplomatickou cestou. V niektorých prípadoch pokračovanie môže byť vo vzájomnom vojnovom stave, pokiaľ poukážem na najväčšie riziko.
Vyhostenie niektorého diplomata môže byť na základe jeho „nediplomatických“ činov proti hosťujúcemu štátu.
Iný variant vyhostenia diplomata (A) z jedného hostiteľského štátu (B) je odveta za vyhostenie diplomata (B) tohto štátu (B) z krajiny štátu (A), ktorý zastupuje diplomat (A). V takomto prípade sa vyhosťuje diplomat (A) rovnakej úrovne, akú má vyhostený diplomat (B). /označenie v zátvorke určuje vzťah diplomata k svojmu štátu/

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

jj, takhle to končí, když se to z tou demokracií bezmezně přehání. V podstatě se nějaký oportunista začne schovávat za něčí práva, v tomto případě za práva dítěte. Dost podobná situace, tj. zneužívání přílišné demokracie je vlastně i ta situace s uprchlíky.
No, a co se týče toho trestu, tak co jim můžeš udělat? Zatknout jejich občany na našem území? Vyhlásit jim válku? Provést kyberútoky? V EU nejsou, čili i přes tu se nedá tlačit nebo jen velmi omezeně.
Jsou to ubozí náckové, ta organizace, co tam má, zdá se, prakticky neomezenou moc ve směru k dětem, mi připomíná Lebensborn.
A taky se divím bílým cizincům, že tam vůbec s dětmi zůstávají. Bál bych se dne, kdy ke mě vtrhnout tito gestapáci a s nějakou pseudozáminkou mi seberou děti. Chce se mi blejt!!!

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Le­bensborn

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

ušetří se na platu jednoho neproduktivního darmožrouta, nájem za kancelář, provozní režie a ty jsou značné ale neboj, on hlady na mrazu nechcípne, nové koryto se najde

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek