Mika47

Co je to za sul?

Potrebuji udelat nazev soli podle vzorce: NH4NO3.
Doplňuji:
Prosim poradte mi jak se to dela. Ja nevim jak to udelat kdyz tam jsou 4 prvky. A neni to Du…

Nejlepší odpověď
www

Otevři učebnici, nebo dej vzorec do Google.
DÚ jsou tvoje a toto nejsou stránky na jejich řešení! 😉
Doplňuji:
Jsou tam také důležité číslice!
Vše najdeš v učebnici chemie, vyučující ti rovněž velmi rád poradí, i když to ‚není‘ DÚ 😉

Další odpovědi
sevos

Je to ledek.

Awe

Tohle podle mého nebude DÚ…Viděl jsem kdysi dávno na internetu video kde se tahle látka přidává do smesí na výrobu dýmovnic apod…buďto si to najdi nebo máš smůlu

bolak

http://lmgtfy­.com/?q=NH4NO3