Makina

Co je to za stav lidského těla/lidské mysli, když tzv. koukáme do blba?

Nejlepší odpověď
marci1

Je to jistý stav se odpoutání od reality : sníme, fantazírujeme, nebo se nám to stane v okamžiku, kdy nás třeba výklad ve škole moc nezajímá a nebo máme o učivu povědomost. Někde jsem četla, že lidé ve stresu by měli alespoň 3 minuty denně koukat „do blba“. A dělají to prý spíše chytřejší lidé. 🙂

Další odpovědi
Sarrow

Takzvaná „krabice ničeho“ :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=SUmCRrKYw­BQ

zjentek

je to stav, kdy máme prd na práci
marci1: ano ano, potvrzuji ..já to dělám velmi často

huxa

marci1-ano, většinou to bývá na facebooku, aby sis mohla říct, že to přesně na tebe pasuje a navíc tě to polichotilo.

Když se díváš do blba, oči nezaostřují, mohou mít k tomu více důvodů, ty vypsala už marci.

PetrXY

Koukání se „do blba“ je stejný stav mysli, jako když říkáme „Teď jsem se zamyslel(a).“