Co je to za spouštěč? Mohu to vymazat z nabídky start?

Abdobe ARM
C:\Program files\Common files\Abdobe\ARM\1. 0\AbdobeARM. exe
Je to v povolených programech při spouštění počítače, nevím co to je.
Děkuji
Doplňuji:
Poslední dobou mi to píše, že script je zaneprázdněn a počkat nebo ukončit, dám ukončit. HDD vrže jak o život, ale pak dobrý.
Taky se mi zdá, že poslední dobou flashplayer padá-třeba na youtube šedivá plocha apíše že je problém. Ppř. mi padá hra která na tom běží (java a flash). Už jsem odstranil avasta, nainstaloval micr. security, vir nenalezen nevím co s tím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

abdobe nezná ani google, máš tam překlep. Pokud se jedná o adobe, tak Tento program není nutný ke spuštění automaticky, můžete jej spustit, když potřebujete.
http://forums.adobe.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

To je Adobe Reader Manager, který se stará o aktualizace Adobe readeru. Nechal bych ho tam.
Doplňuji:
Jestli používáte prohlížeč Google Chroem, tak bych se nedivil, ten má velké problémy s Flashplayerem poslední dobou. No vložte do diskuse ten výpis z Hijackthisu a podíváme se na to, kde by mohl být problém.
Taky mi prosím připište základní paramentry počítače - procesor(včetně frekvence) a nainstalovaná paměť RAM. Vše uvidíte, když stisknete současně klávesu s logem Windows a Pause|Break.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.