Kelt

Co je to za soubor push?

Pokud jsem na stránce odpovedi a prohlížím dotazy, objeví se mi soubor ss názvem push od cm.g.doubleclic­k.net s možností uložit, nebo zrušit. Vždy to dám zrušit, ale soubor se mi objeví při dalším prohlížení. Nevím, co by se stalo, kdybych dal uložit.Soubor by se neobjevoval, ale co mi to udělá? Tak díky za rady.

Nejlepší odpověď
Emefej

Push není žádný soubor. Je to způsob přenosu souborů, který je iniciovaný na straně odesilatele.

Další odpovědi
gecco

Jde o doplněk browseru.
Tento soubor je ti odesílán (tlačen – proto „push“) vrámci ´zkvalitnění´ příjmu reklamy…
Mnohými je považován za virus (podobně, jako AdSense)…
😉

Dochy

Emefej: ses si jist, ze je to tak i v tomto pripade? Tento problem mam uz nejakou dobu i ja pokud sem lezu z Opery. A vazne se to tvari jako ze odpovedi tlaci do prohlizece nejaky soubor ke stazeni (ted nevim presne zneni textu, ale je to silena votrava)

Emefej

Dochy > jist si samozřejmě nejsem vůbec ničím, je to jenom moje domněnka. Já jedu na Linuxu a používám Firefox, s tímhle jsem se nikdy nesetkal.