iwetax

Co je to za rasu psa?

Je to malí štěně a má už teď dlouhý tenký nohy, je vysoký jako střední pes a je strašně strakatej (šedo černej). Srst má krátkou a tvrdou.

Nejlepší odpověď
barnajka

Napadá mě, že by to mohl být nějaký druh ohaře – snad auvergnéský?

http://www.bre­ton.cz/galeri­e/galerie_ao.php

Další odpovědi
Evasky

Dalmantin.Nebo ohař.

kikina.k

takhle z popisu to nemohu posoudit,ale kdybys treb achtela ,tak mi muzes na muj email(kikina.k15@seznam.cz) poslat jeho fotku a treba to plemeno poznam :) ;)

dagry

No podle popisu to opravdu vypadá na ohaře. Může to být i ESP (evropský saňový pes) , mám takového doma.